5 sie 2016

Cześć i czołem!

Myślenie nad postem powitalnym zabrało nam zdecydowanie zbyt dużo czasu. Dostatecznym dowodem może być napisanie przez nas pierwszych artykułów, czy raczej pseudoartykułów, zważając na fakt, że doświadczenie w tej kwestii mamy zerowe, a nie jest to żadna strona publicystyczna, podczas gdy rozmyślałyśmy gorliwie nad tym, jak powinnyśmy się przywitać i co powiedzieć.

Tak więc... Cześć wszystkim! :)

Kim jesteśmy?

Dobre pytanie. Jesteśmy dwiema zwyczajnymi nastolatkami, które jedyne co mają ze sobą wspólnego to zamiłowanie do książek, muzyki - choć niekoniecznie tej samej - oraz wspólne imię.

Co chcemy tutaj robić?

Hmm... jak to dobrze ubrać w słowa? Chcemy zapobiegać nudzie, dzielić się z wami naszymi spostrzeżeniami w różnych kwestiach, recenzować książki, albumy muzyczne, czy opisywać wrażenia po obejrzeniu filmów i seriali, a także po świetnej zabawie na koncertach, na które mamy nadzieję pojechać nie raz. Niektóre z fandomów znajdą tutaj coś dla siebie w postaci pseudoartykułów na temat ukochanych idoli oraz rzut okiem na dziejące się dramy bez zbędnego mieszania się w nie, oczywiście.

Nie liczymy na rzesze wielbiących nas czytelników, gdyż zdajemy sobie sprawę, jak ciężko jest się wybić takim stronom, ale mamy jednak nadzieję, że znajdzie się ktoś taki, kto z wielką chęcią będzie zaczytywał się na stronach tego bloga.

Ale hej! Nadzieja zawsze umiera ostatnia :)
I jest również matką głupich, tak powiadają.

Pozdrawiamy
ekipa Dwóch Światów
a&a

PS. Gdybyście chcieli dowiedzieć się czegoś więcej na nasz temat bądź temat bloga, zapraszamy do zakładki "O blogu - autorzy".1 komentarz:

  1. Super! Biorę się za czytanie reszty artykułów! :)

    OdpowiedzUsuń